Postup výměny

Postup výměny autoskla zjistíte snadno prostřednictvím naší HOT LINE, nicméně je rychlý a zákaznicky nenáročný. Volejte 777 877 680 nebo se rovnou objednejte prostřednictvím objednávkového formuláře.

Výměna autoskel

Naše společnost Autosklo Plus provádí veškeré výměny autoskel, a to předních, bočních i zadních skel. Výměna je možná u všech typů vozidel (osobních, užitkových, nákladních i u autobusů). Nabízíme výhradně značková autoskla, kdy montáž provádíme vsazením do těsnění nebo přímo vlepením do karoserie vozidla.

Výměna autoskel vlepením probíhá v šesti krocích:

  1. Při výměně autoskla zakryjeme vozidlo ochrannými pomůckami, kterými zabráníme jeho poškození nebo znečištění. Poté odmontujeme veškeré součásti, které přiléhají ke sklu, jako jsou zpětná zrcátka, stěrače, krycí lišty, klipy apod.
  2. Následně sklo vyřízneme pomocí speciální vyřezávací struny, kterou protáhneme lepidlem a pečlivými tahy autosklo pomalu a bezpečně oddělíme od karoserie a pomocí sklenářských přísavek jej vyjmeme z rámu.
  3. Speciálním nástrojem odstraníme z drážek zbytky lepidla a povrch rámu pečlivě očistíme. V případě nutnosti povrch přetřeme rychleschnoucí barvou, která odpovídá barvě vozidla. Rez obrousíme na kov a zasažené místo ošetříme přípravkem zabraňujícím dalšímu rezivění.
  4. Okraje skel důkladně odmastíme a ošetříme tak, aby se zlepšila přilnavost a ochrana proti UV záření. Následně vneseme vrstvu kvalitního originálního lepidla
  5. Při použití speciálních přísavek sklo jemně usadíme na spodní hranu rámu a pomalu ho přiklopíme na jeho horní část. Pro správné usazení sklo přimáčkneme ke karoserii po celém jeho obvodu.
  6. Výměna autoskla končí kontrolou správného usazení skla i z vnitřní strany vozidla a odstraníme případné drobné nedostatky. Autosklo zafixujeme pomocí speciálních přísavek, které jsou připevněny současně ke karoserii a ke sklu.

Výměna autoskel do těsnění

Výměna autoskel do těsnění se provádí především u automobilů a autobusů, které jsou staršího data výroby. Nejčastěji se to týká českých značek Škoda Favorit a Felicia. Tento typ výměny autoskla je mnohem méně časově náročné a bývá tedy i levnější. Výměnu autoskla je v tomto případě možné udělat v podstatě na počkání a lze jej zvládnout do jedné hodiny.

Provádíme non-stop expresní výměny autoskel všech tipů, značek a modelů, jak osobních, užitkových, nákladních, tak i autobusů.

Do 2 hodin Objednat se
24h 7 dní v týdnu Objednat se
Přendání známky Objednat se
Máte otázky? Rychlý dotaz
AUTOSKLO PLUS vše co děláme hlavní web naší společnosti
OPRAVA AUTOSKLA ČASOVÁ FLEXIBILITA opravíme vaše autosklo kdykoli
PÍSKOVÁNÍ AUTOSKEL STAČÍ 40 MIN zabezpečte si vozidlo proti krádeži
Copyright © 2013-2019 Autosklo Plus. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.