Výhody výměny

Mezi hlavní výhody výměny autoskel patří především rychlost, ekonomická nenáročnost a možnost řešit výměnu akčně. V případě přání zákazníka je možné řešit výměnu autoskla přímo u zákazníka. K tomu využíváme náš mobilní Autosklo servis.

Výhody výměny autoskel

Výměna čelního okna z připojištění, nebo při nahlášení pojistné události je zcela zdarma a náš zákazník zde nemá ani žádnou spoluúčast. Vyřídíme i veškeré formality, které jsou s výměnou a pojistnou událostí spojené, včetně kompletního nahlášení události příslušné zákazníkově pojišťovně. Naše služba je naprosto komplexní a provedeme zákazníka celou událostí od nahlášení přes prohlídku poškození, pořízení fotodokumentace až po samotnou výměnu autoskla.

 

Výměna autoskla z havarijního pojištění je pro nás naprosto běžnou činností, s kterou se setkáváme dnes a denně, díky dlouholeté praxi a zkušenostem spolupracujeme se všemi známými i méně známými pojišťovnami, které působí v České republice. Jejich podrobný soupis můžete vidět v dolní části stránky. U všech pojišťoven jsme jejich smluvním partnerem, takže máme možnost provést zákazníka kompletní službou a můžeme provést samostatně fotodokumentace a to i přímo u zákazníka (v případě výměny u zákazníka) bez toho, aby musel přijet na prohlídku technik dané společnosti.

 

Výměnu autoskla jsme schopni provést po předchozí telefonické konzultaci s technikem přímo na místě u zákazníka a Vy neplatíte nic navíc za to, že k Vám přijedeme! Díky této službě nemusíte s vozidlem nikam jezdit a my se dopravíme k Vám. Nemusíte tak ztrácet čas zbytečným cestováním navíc.

 

Podobně funguje služba Pick Up, kdy si Vaše vozidlo vyzvedneme a přijedeme s ním sami k nám do servisu, kde provedeme výměnu autoskla a poté vozidlo znovu přistavíme na Vámi určené místo.

Provádíme non-stop expresní výměny autoskel všech tipů, značek a modelů, jak osobních, užitkových, nákladních, tak i autobusů.

Do 2 hodin Objednat se
24h 7 dní v týdnu Objednat se
Přendání známky Objednat se
Máte otázky? Rychlý dotaz
AUTOSKLO PLUS vše co děláme hlavní web naší společnosti
OPRAVA AUTOSKLA ČASOVÁ FLEXIBILITA opravíme vaše autosklo kdykoli
PÍSKOVÁNÍ AUTOSKEL STAČÍ 40 MIN zabezpečte si vozidlo proti krádeži
Copyright © 2013-2019 Autosklo Plus. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.